Aby zamówić zdjęcia z Pierwszej Komunii należy kliknąć w przycisk GALERIA na dole strony. Otworzy się galeria zdjęć. Zdjęcia można dowolnie przeglądać. U dołu zdjęcia znajdziesz jego nazwę. Jeśli chciałbyś zamówić zdjęcie zapisz sobie jego numer (pomiń oznaczenie DSC_).

UWAGA! Prezentowane zdjęcia są surowe (tzn. bez jakiejkolwiek obróbki). Obrobione zostaną tylko zdjęcia wybrane przez klientów. Przy wyborze zdjęć nie zwracaj więc uwagi na jego niedoświetlenie czy też prześwietlenie. Proszę wybrać zdjęcia, które Państwa interesują i są ostre. Ostatecznie zdjęcia będą miały poprawione kolory oraz ekspozycję oraz mogą nieznacznie różnić się od tych z galerii pod kątem kadrowania.

Po wyborze zdjęć napisz do mnie e-mail z zamówieniem. Skorzystaj z formularza poniżej. Wpisz imię i nazwisko dziecka, swój adres e-mail, miejscowość w której odbyła się komunia (nie miejscowość zamieszkania) oraz w okienku Treść wiadomości numery zdjęć, które chcesz zamówić oraz ilość sztuk. Bardzo pożądaną wiadomością będzie dla mnie numer telefonu do jednego z rodziców w razie koniecznego kontaktu. (Tel. tylko do mojej wiadomości).

Strona ma zabezpieczenie antyspamowe, dlatego przepisz też kod z obrazka.

Po wpisaniu zamówienia naciśnij Wyślij aby wysłać je do mnie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Treść wiadomości

Potwierdź, że nie jesteś robotem. Przepisz kod z obrazka.
captcha

Oczywiście zamówienie możesz wysłać dowolnym programem pocztowym.

Przypominam, że w albumiku umieszczę zdjęcia z przyjęcia komunii, portrecik sprzed ołtarza oraz zdjęcie grupowe. Jeśli nie potrzebujesz tych zdjęć w innej ilości to nie musisz ich zamawiać.
Koszt 1 szt. dodatkowego zdjęcia w formacie 13 x 18 cm. wynosi 5 zł.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do mnie pod numer 508 097 545.
Zamówienia można składać do czwartku 7 czerwca do godziny 24.00

Zamówienie do odbioru przywiozę pod kościół w niedzielę 10 czerwca od godziny 9.30 do godziny 10.30

GALERIA