UWAGA! Serdecznie przepraszam Państwa za zaistniałe opóźnienie w przygotowaniu dodatkowych zamówień zdjęć  z komunii. Niestety mocno się rozchorowałem i brakuje mi sił, żeby wszystko przygotować. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. O odbiorze zdjęć poinformuję na stronie i SMS-em.

 

 

 

Zamieszczone w galerii zdjęcia nie są poddane żadnej obróbce. Po zamówieniu zdjęcia zostaną odpowiednio przygotowane.  Będą poprawnie skadrowane, zostaną poprawione kolory oraz ich jasność. Będą wyglądały jak np te po prawej stronie.

Aby zamówić zdjęcia z Pierwszej Komunii należy kliknąć w przycisk GALERIA na dole strony. Otworzy się galeria zdjęć. Zdjęcia można dowolnie przeglądać. U dołu zdjęcia znajdziesz jego nazwę. Jeśli chciałbyś zamówić zdjęcie zapisz sobie jego numer .

Po wyborze zdjęć napisz do mnie e-mail z zamówieniem. Skorzystaj z formularza poniżej. Wpisz imię i nazwisko dziecka, swój adres e-mail, miejscowość w której odbyła się komunia oraz w okienku Treść wiadomości numery zdjęć, które chcesz zamówić oraz ilość sztuk. Jeśli chcesz zamówić albumik komunijny wpisz słowo album.

Strona ma zabezpieczenie antyspamowe, dlatego przepisz też kod z obrazka.

Po wpisaniu zamówienia naciśnij Wyślij aby wysłać je do mnie.

Oczywiście zamówienie możesz wysłać dowolnym programem pocztowym.

Przypominam, że w albumiku umieszczę zdjęcia z przyjęcia komunii, portrecik sprzed ołtarza oraz zdjęcie grupowe. Jeśli nie potrzebujesz tych zdjęć w innej ilości to nie musisz ich zamawiać. Nie ma możliwości zmiany zdjęć w albumiku.
Koszt 1 szt. dodatkowego zdjęcia w formacie 13 x 18 cm. wynosi 7 zł. Zdjęcie grupowe  w formacie 15 x 21 cm kosztuje 10 zł. Albumik to koszt 50 zł.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do mnie pod numer 508 097 545.
Zamówienia można składać do czwartku 2 czerwca do godziny 19.00.
Termin odbioru i miejsce podam w oddzielnym komunikacie i wyślę do Państwa SMS-em.  Ze względu na nawał prac związanych z obsługą innych komunii proszę o jak najszybsze złożenie zamówień,

Jeśli nie będziecie Państwo mogli odebrać zdjęć osobiście to poproście o to innych rodziców.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejsce komunii

Treść wiadomości

Potwierdź, że nie jesteś robotem. Przepisz kod z obrazka.
captcha

GALERIA grupa 10

GALERIA grupa 12

GALERIA grupa 14