Szanowni Rodzice dzieci komunijnych, w związku z moją niedyspozycją oraz prośbami ze strony Państwa, niniejszym przedłużam czas na złożenie zamówienia na zdjęcia. Zamówienia można składać do piątku 31 maja do godz.22.

Aby zamówić zdjęcia z Pierwszej Komunii należy kliknąć w przycisk GALERIA na dole strony. Otworzy się galeria zdjęć. Zdjęcia można dowolnie przeglądać. U dołu zdjęcia znajdziesz jego nazwę. Jeśli chciałbyś zamówić zdjęcie zapisz sobie jego numer (pomiń oznaczenie STU_).

Po wyborze zdjęć napisz do mnie e-mail z zamówieniem. Skorzystaj z formularza poniżej. Wpisz imię i nazwisko dziecka, swój adres e-mail, miejscowość w której odbyła się komunia oraz w okienku Treść wiadomości numery zdjęć, które chcesz zamówić oraz ilość sztuk.

Strona ma zabezpieczenie antyspamowe, dlatego przepisz też kod z obrazka.

Po wpisaniu zamówienia naciśnij Wyślij aby wysłać je do mnie.

Oczywiście zamówienie możesz wysłać dowolnym programem pocztowym.

Przypominam, że w albumiku umieszczę zdjęcia z przyjęcia komunii, portrecik sprzed ołtarza oraz zdjęcie grupowe. Jeśli nie potrzebujesz tych zdjęć w innej ilości to nie musisz ich zamawiać.
Koszt 1 szt. dodatkowego zdjęcia w formacie 13 x 18 cm. wynosi 5 zł.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do mnie pod numer 508 097 545.Ostateczne zdjęcia będą miały poprawione kolory oraz ekspozycję oraz mogą różnić się od tych z galerii pod kątem kadrowania.

Gotowe zamówienie przywiozę w niedzielę 9 czerwca o godzinie 10.00. Przypominam, że w tym dniu w Parafii będą trwały uroczystości odpustowe i  dojazd do kościoła będzie utrudniony. Będę czekał na Państwa na parkingu (przy płocie) naprzeciwko głównego wejścia do kościoła i zostanę do godz. 11.00. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł odebrać zamówienia osobiście to proszę poprosić znajomych.

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Treść wiadomości

Potwierdź, że nie jesteś robotem. Przepisz kod z obrazka.
captcha

GALERIA