Prawdopodobny termin odbioru zmówień to przyszła niedziela 20 maja PRZED mszą o godzinie 8.00. i zaraz po mszy. Będę do godziny 9.30. Nie mogę zostać dłużej bo mam następną komunię. UWAGA. W Sanktuarium odbędą się uroczystości Zesłania Ducha Św. i zmieniają się godziny Mszy Św.

 

Aby zamówić zdjęcia z Pierwszej Komunii należy kliknąć w przycisk GALERIA na dole strony. Otworzy się galeria zdjęć. Zdjęcia można dowolnie przeglądać. U dołu zdjęcia znajdziesz jego nazwę. Jeśli chciałbyś zamówić zdjęcie zapisz sobie jego numer (pomiń oznaczenie DSC_).

Po wyborze zdjęć napisz do mnie e-mail z zamówieniem. Skorzystaj z formularza poniżej. Wpisz imię i nazwisko dziecka, swój adres e-mail, miejscowość w której odbyła się komunia oraz w okienku Treść wiadomości numery zdjęć, które chcesz zamówić oraz ilość sztuk.

Strona ma zabezpieczenie antyspamowe, dlatego przepisz też kod z obrazka.

Po wpisaniu zamówienia naciśnij Wyślij aby wysłać je do mnie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Treść wiadomości

Potwierdź, że nie jesteś robotem. Przepisz kod z obrazka.
captcha

Oczywiście zamówienie możesz wysłać dowolnym programem pocztowym.

Przypominam, że w albumiku umieszczę zdjęcia z przyjęcia komunii, portrecik sprzed ołtarza oraz zdjęcie grupowe. Jeśli nie potrzebujesz tych zdjęć w innej ilości to nie musisz ich zamawiać.
Koszt 1 szt. dodatkowego zdjęcia w formacie 13 x 18 cm. wynosi 5 zł.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do mnie pod numer 508 097 545.
Zamówienia można składać do czwartku 17 maja do godziny 21.00.

Ostateczne zdjęcia będą miały poprawione kolory oraz ekspozycję oraz mogą nieznacznie różnić się od tych z galerii pod kątem kadrowania.

Dodane zdjęcia z wyspy będą standardowo w tym samym formacie, jeśli ktoś życzy sobie większe w formacie 15×21 to proszę o info w zamówieniu. Koszt większego zdjęcia wyniesie 7zł.

GALERIA